Komplete shtrati

 Kompleti i shtratit permban:

– nje kellef jorgani

– nje carcaf

– dy mbulesa jasteku

Kellef jorgani nr.1

Kellef jorgani nr.1

 

 

Kellef jorgani nr.2

Kellef jorgani nr.2

 

Kellef jorgani nr.3

Kellef jorgani nr.3

 

Kellef jorgani nr.4 (i qendisur)

Kellef jorgani nr.4 (i qendisur)

 

Kellef jorgani nr.5 (i qendisur)

Kellef jorgani nr.5 (i qendisur)

Kellef jorgani nr.6 (i qendisur)

Kellef jorgani nr.6 (i qendisur)

 

Kellef jorgani nr.7 (i qendisur)

Kellef jorgani nr.7 (i qendisur)

 

Kellef jorgani nr.8 (i qendisur)

Kellef jorgani nr.8 (i qendisur)

Advertisements

37 Përgjigje to “Komplete shtrati”

 1. lela Says:

  te bukura

 2. letaa Says:

  shummm shummmm te bukura

 3. mirjeta Says:

  shum te bukuraaaaaaaa

 4. mirjeta Says:

  shum te bukura

 5. suzana Says:

  shum te bukura por deshira ime eshte nese keni mundsi me qit naj punim te tavolinave te mdhaja te grepit me kuleq

 6. valmire Says:

  teper te bukura

 7. sara Says:

  mi8r mir mir mir mir mir shum shum em pelqejn se koke e mir oer kto sene
  u gzofsh

 8. betimi Says:

  O julumshin .Duart oj biat ekosoves. shum te bukur ishin atu punimee ju uroj suksesee te ardhmenn.

 9. taulant Says:

  shummmmme te bukura jane

 10. dona Says:

  shum tbukra shihet qe ne gjdo femer shqiptare egziston arti urime

 11. adonissa Says:

  jam e interesuar te di ne qoftese ka mundesi te me tregon per qmimin e kellef jorgani nr1. edeh per qmimet ee perparseve me aknagesh ok flm per mirekuptimin pune te mbare

 12. zejnije Says:

  me muj te ter jane vetem keto modele , pra ju lutem qitni edhe modele tjera te reja

 13. valentina Says:

  o ju lumshin durt sa mir i keni ba ti kisha pas une kukuk

 14. lima Says:

  shum te bukura

 15. zana Says:

  shum te bukra qenkan

 16. zana Says:

  shum tmira kanen kur dot jes e interesume dot blej

 17. teuta Says:

  shum te bukura

 18. arta Says:

  shum te mira po ma shum me pelqejn me gajtan

 19. arta Says:

  po nuk po di ku me i gjet a ka mundesi me më tregu

 20. hedije Says:

  vertet te bukra kto
  ju lumshin duart ajo qe i ka punu

 21. haxhere Says:

  te shkelqyshme ju lumshin durte po si muj me kontaktu me juve me dite si jane qmimet a jane te arsyeshem

 22. zana Says:

  shume te bukura aka modele te tjera

 23. zysha Says:

  te paraqiten dhe modele te tjera, ju lumshin duart

 24. lulja Says:

  mrekulli veq pak ngjyrat e tepruara se shum te bukura

 25. keta Says:

  te lezetshme,sikur ta kisha tani nje komplet ne shtepi……

 26. meri Says:

  shum te bukura po a ka me ari qe jan ose me tentene dicka

 27. dona Says:

  a te majn nxet kto kshtu si jo a veq permenje te madhe

 28. Fitorrre Says:

  guhauhuhhuauhuah shum te mirra kokan

 29. silvi Says:

  te lutem nje nr:telefoni

 30. erita Says:

  te mira walla ?

 31. xhela Says:

  shume te bukura

 32. edisona Says:

  shuum te mira kokan veq a bon me na tregu per qmim sa esht se pom interesojn me i ble merre qet adde tregom : edisona_12@hotmail.com

 33. rita Says:

  ka edhe me te bukura mund te kerkoni dhe ti ekspozoni

 34. arbresha Says:

  ku mundem mi ble kto a mundemi mem dhan pergjigjje ju lutem faleminderit

 35. buqja Says:

  pershendetje nese ka mundsi mem tregue qmimet e ktyre dhe vendi ne cilin qytet jeni adresen ju uroj pun tmbar pres nje perxhixhje

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s


Këtë e pëlqejnë %d blogues: