Mbulesa tavoline

Mbulese tavoline nr.1 (punim me grep)

Mbulese tavoline nr.1 (punim me grep)

 

Mbulese tavoline nr.2 (punim me grep)

Mbulese tavoline nr.2 (punim me grep)

Advertisements

52 Përgjigje to “Mbulesa tavoline”

 1. lela Says:

  te bukura por na tregoni modele me carje

 2. lela Says:

  te bukura

 3. lela Says:

  te bukura te punuara me kujdes

 4. A.bina Says:

  Eii mamaja ime kishte deshiruar per te par me shum nga punimet tuaj nese keni mundesi te paraqiteni me shum tung nga gjilanii

 5. zejnije Says:

  te qitni edhe model tjera te tavolinave me grep dhe te qendisure

 6. Merita Lajqi Says:

  shum te bukura por a keni me rruza

 7. nejse... Says:

  po na pelqejen pa mase – por nese keni diqka me rrueza ?

 8. zana Says:

  kjo ketu esht shum e bukur por kisha pas deshir me i pa dhe disa modele tjera

 9. zana Says:

  po sikur te kishit dhe shum modelete ndryshme

 10. zana Says:

  shum e bukurr qenka kjo po sikur te kishte dhe modele te reja

 11. qa Says:

  shum te kqija

 12. qa Says:

  kisha pas qef me i pa do me ngjyra ma te mira

 13. vlora Says:

  a ka mundesi te na tregoni se is punoni se si ja filloni gjdo lloje pune dore

 14. lendita Says:

  shum te mira veq nese ka mundesi edhe ma shum modele me qit

 15. dona Says:

  tbukra shum

 16. lendia Says:

  shumer te mira po nese ban me qit ma shume edhe ma te bukura

  Te gjithve ja uroj 17 shkurtin

 17. albana Says:

  Albana : modeli i pare me pelqeu kurse te tjerat jane kote fare cau

 18. megi Says:

  shum e bukur

 19. tina Says:

  shum e lezetshme qekna kjo tenten

 20. didi thot Says:

  nese ka munsi me qit mbulesa me rruza se po kem deshir mei pa

 21. shqipeee Says:

  o ju lumshin durt qe i keni ba keto punime kaq te bukura veq vazhdoni edhe mos u nalni po n mujshi me qit ma shum punime me rruza.

 22. besartiiiiiiiii Says:

  o me mahnitet me kto punime pasha nonen edhe jo veq mu po edhe kush i kqyr kto punime ka me met pa tekst vallahi po perme e kam o ju lumshin durt edhe qitni punime me rruza nese ka.

 23. shqipjaa Says:

  veq me rruza ma shummmmmmmm.

 24. andaa Says:

  halla ime punon me rruza per gjdo dit dhe gjyshja ime punon pundore me grep me rruzaaa.

 25. iliriana Says:

  jan shum te hkelqyera shum te mira veq qitni hala tung puq puq klm enter hahah <3<3<3<3

 26. teuta Says:

  nese ka munsi do mbuesa me damas se shum um pelqejn

 27. xona Says:

  qysh duhet me shku me gjet hala

 28. linda Says:

  hehe valla shum tentetn te mira

 29. arbri Says:

  vallahi shum te bukura

 30. kujtesa Says:

  me vjen keq po keto punime aspak muk po me pelqejn me i pa e le ma me i ble .

 31. teresa Says:

  shume te kukura

 32. teresa Says:

  nxjerni dhe te tjera kete sezon ju lutem ,flm

 33. pranvera Says:

  jane shume te bukura por duhet te jene me ngjyra

 34. pranvera Says:

  po te ishin me ngjyra do te tregonin me bukuri ju lumshin duart dhe mos u plakshi kurre ju qe punoni me dore klm

 35. kadmire Says:

  tung shum shum te bukra

 36. leta Says:

  kjo sme pelqen aq ka edhe me te bukura

 37. leta Says:

  eshte shum e mir

 38. leta Says:

  me peleqn modeli

 39. meri Says:

  shum te bukura qenkan ju lumshin duart se me te vertet i kam marr disa me i ba por per jorgan dhe qarqaf spo mundem te gjej ktu nje yrrnek ku duhet me kliku me i gjet ju persh

 40. meri Says:

  jam e intersume me i ble disa tentene ku duhet me u lajmru qe ti blej shum me pelqejne

 41. Ada Says:

  Ku mund te gjej mbulesa te tilla? do ishte nje dhurate shume e bukur per nje mikeshen time! a mund te me ndihmoni ti gjej? Faleminderit

 42. sanije Says:

  kam deshir ti shoh modelet ma te reja ju lutem ma plotsoni ket deshir

 43. sanije Says:

  po

 44. tesaa Says:

  shume te mir po kishna pase deshire me qite hala se shum te mir koken

 45. bikela haxhiu Says:

  ju lutem me tregoni disa modele grepi

 46. drita halimi Says:

  ju falimnderoj per keto pun dore ju kisha ba apel me shum lloje te ndrishme me pas
  ne faqe

 47. drita halimi Says:

  shum tbukra te qenka

 48. fatjona Says:

  shume e bukur por nese keni na tregoni dhe dicka tjeter

 49. jona Says:

  tung shum mira jona Ferizaja

 50. Dila Says:

  ju lumshin duart ,sa bukur punoni ,vertete i keni duart e arta ,dhe vullnetin te kalitun e them kete se dikush qe nuk punon vete nuk i vlerson sa duhet me e vlersue ,gjithsesi punimet e dores do te ishte e mira me i mbajte vetem per vehte pasi ato jane art dhe si te tilla asnjehere nuk e marrin vlersimin e merituar e aq me pak kur vlersohet ne lek.

 51. erita Says:

  shum shum moi te mira ju lumt veq vazdoni ma roni klm

 52. xhela Says:

  na tregoni dhe gjera te tjera

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s


Këtë e pëlqejnë %d blogues: